fbpx

SEO

KONEKO > Usługi > SEO

Usługi SEO

Twoja droga do sukcesu w sieci

Koneko poza usługami związanymi z tworzeniem i modyfikacjami oraz rozbudową serwisów i sklepów oferuje także usługi z zakresu pozycjonowania (SEO – Search Engine Optimization). Główym celem działań z tego zakresu jest zapewnienie odpowiedniej (wysokiej) widoczności strony lub serwisu internetowego. Jeżeli zależy Ci aby po wpisaniu w wyszukiwarkę łatwo można było odnaleźć Twoją firmę to właśnie działania z zakresu pozycjonowania za to odpowiadają.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług, przeczytaj dalszą część, aby poznać naszą ofertę.

Skupiamy się na Twoim sukcesie

W przeciwieństwie do dużych agencji SEO, które traktują swoich klientów bardzo pobieżnie (jak numerki), my poświęcamy każdemu projektowi indywidualną uwagę. Zaczynamy od przeprowadzenia wstępnej analizy, która wskazuje nam gdzie jest największy potencjał do budowy widoczności lub które elementy wpływają negatywnie na widoczność witryny przez co uniemożliwiają zrealizowanie celów. Nasz zespół to pasjonaci branży, posiadający wymagane doświadczenie, którym naprawdę zależy na osiągnięciu Twoich celów. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje potrzeby są naszym priorytetem.

PEŁNA TRANSPARENTNOŚĆ

Wielką zaletą naszego zespołu jest pełna transparentność w działaniach. Zawsze będziesz wiedział, co się dzieje z Twoją stroną internetową. Nasza otwarta komunikacja i regularne raporty pozwalają Ci być na bieżąco z postępami w kampanii SEO. Jeśli w trakcie współpracy pojawią się jakieś nowe pytania to bardzo chętnie przekażemy wszelkie dodatkowe informacje. Korzystamy z narzędzi wiodących marek dzięki czemu możemy dokładnie i skutecznie prowadzić działania.

OPTYMALIZACJA TREŚCI

Jednym z ważniejszych czynników wpływającym na widoczność w internecie jest jakość treści. Jednak aby wydobyć maksimum z nawet wartościowych tekstówą musza one być odpowiednie zoptymalizowane. Koneko specjalizuje się w optymalizacji treści. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych tekstów, czy też chcesz zoptymalizować istniejące, jesteśmy gotowi pomóc. Nasze starannie opracowane treści przyciągają uwagę użytkowników i są przyjazne dla wyszukiwarek. Współpracujemy z doświadczonymi copywriterami, którzy są w stanie przygotowac lub zredagować otrzymane materiały.

SŁOWA I FRAZY KLUCZOWE

Słowa kluczowe to podstawa działań w SEO. Zawsze bazujemy na informacjach przekazanych nam od klientów ale podczas działań sugerujemy oraz znajdujemy nowe frazy, które są uzupełniemiem tych przekazanych przez klienta. Wyszukiwanie słów kluczowych to kluczowy element każdej strategii SEO. Nasz zespół przeprowadza dokładne badania słów kluczowych, aby znaleźć te, które najlepiej pasują do Twojego biznesu. Dzięki temu możemy skupić się na pozycjonowaniu Twojej strony w najbardziej konkurencyjnych obszarach. Bardzo często znajdujemy atrakcyjne frazy kluczowe, które pozwalają na uzyskiwanie wysokiej widoczności w krótkim czasie. Nie ograniczamy się do kilku bądź kilkunastu fraz ale nieustannie szukamy nowych aby zapewnić wysokie wyniki naszych działań.

LINKOWANIE ZEWNĘTRZNE

Skuteczna budowa zaplecza linkowego jest nieodłącznym elementem SEO. Aby zapewnić wysoką widoczność trzeba dbać aby witryna posiadała odpowiednią ilość wysokiej jakości linków zewnętrznych (z poza własnego serwisu). Nasz zespół ma dostęp do szerokiej sieci partnerów, dzięki czemu możemy zapewnić Ci wartościowe i naturalne linki prowadzące do Twojej strony. Koneko dba aby odnośniki były wysokiej jakości co przekłada się na większą skuteczność działań. Przygotowujemy raporty dotyczące pozyskanych linków, tak aby każdy nasz klient widział jakie działania podejmujemy.

AUDYT SEO

Nasze usługi obejmują także kompleksowy audyt SEO Twojej strony. Przeprowadzamy bardzo obszerne badania aby określić dokładnie co można poprawić, w istniejącej stronie. Pomimo tego że wiemy co najczęściej stanowi problem to dopiero kompleksowy Audyt SEO daje klientowi pewność że działamy w dobrym kierunku. Dodatkowo w oparciu o audyt można łatwo zweryfikować czy wprowadziliśmy zalecane zmiany oraz jaki przyniosły one efekt. W oparciu o ten dokuement każdorazowo planujemy strategię działania i działamy zgodnie założeniami. Dzięki wykonaniu audytu od razu wiesz co jest głównym wyzwaniem podczas prac i które elementy wymagają zmian w pierwszym etapie. Skuteczne i szybkie zmiany przekładają się na wymierne efekty w postaci wzrostu widoczności strony/serwisu.

Skontaktuj się z Koneko