fbpx

Kontakt

KONEKO > Kontakt

Kontakt z nami


Porozmawiajmy o Twoim projekcie. Zapraszamy

Adres:

ul. Jurajska 26

32-085 Modlnica

Telefon:

+48 693-861-677

  Doskonała komunikacja z klientem to dla nas podstawa

  Aby dbać o bardzo dobry przepływ informacji korzystamy z następujących narzędzi:
  Projekt Bez Nazwy

  Email

  Projekt Bez Nazwy (1)

  Telefon

  Projekt Bez Nazwy (2) B

  Signal

  Projekt-bez-nazwy-5-1

  Clickup

  Projekt Bez Nazwy (3) B

  Jira

  Projekt Bez Nazwy (4)

  Google Meet

  Opinie Google

  Paulina KlimekPaulina Klimek
  08:04 10 Feb 24
  Tomasz RożnowskiTomasz Rożnowski
  16:43 09 Feb 24
  Odbywałem praktyki w firmie KONEKO jako Web DeveloperMiła atmosfera pracy, zróżnicowane i nowoczesne projekty.Firma kładzie ogromny nacisk na promowanie wizerunku firmy oraz optymalizację i pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.Mogę więc śmiało polecić Koneko do rozwijania i promowania wizerunku swojej firmy w Internecie oraz jako miejsce pracy.
  Valentina TaddeoValentina Taddeo
  16:19 09 Feb 24
  Agencja, która działa szybko, proaktywnie i jest gotowa dołożyć wszelkich starań. Nie znałam wcześniej Koneko, ale po niemal roku współpracy z nimi mogę śmiało stwierdzić, że stała się ona naszą agencją zaufaną. Niezwykle profesjonalny zespół, z uczciwymi opłatami i bez ukrytych kosztów. Zdecydowanie polecam Koneko organizacjom lub firmom, które nie mają czasu, zasobów ani wiedzy na aktualizację zasobów marketingowych lub stron internetowych.
  Karol MuczkowskiKarol Muczkowski
  16:04 09 Feb 24
  Rzetelna i dobrze prosperująca firma. Jestem zadowolony z kontaktu i szybkiej realizacji mojego projektu, wcale nie prostego. Cieszy mnie dbanie o szczegóły. Bez wahania mogę polecić zespół programistów Koneko
  Tomasz StankiewiczTomasz Stankiewicz
  11:00 05 May 23
  Firma, w której pracowałem współpracuje z Koneko już od kilku lat. Koneko wzięło pod opiekę techniczną dość trudną stronę internetową, zarządzaną i tworzoną wcześniej przez różnych wykonawców. Oprócz tego zlecaliśmy też wykonanie mniejszych pod serwisów czy pod witryn. Wszystko było bez zarzutu. Super kontakt i obsługa klienta, wszystko można było precyzyjnie ustalić, terminy były dotrzymywane. Pełen profesjonalizm, polecam z czystym sumieniem!
  anna rolaanna rola
  15:31 30 Nov 22
  Świetna firma. Profesjonalnie podchodzi do potrzeb klienta. Słucha ale również doradza idealnie dopasowane rozwiązania. Po miesiącu od rozpoczęcia współpracy były już widoczne lepsze wyniki w performance strony. Polecam
  Anna MorawskaAnna Morawska
  16:17 26 Dec 20
  Bardzo konkretne i fachowe doradztwo, dostałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Pracowaliśmy nad optymalizacją strony internetowej. Jestem bardzo zadowolona z poprawy szybkości i jakości strony. Bardzo polecam!
  Katarzyna SzczęsnaKatarzyna Szczęsna
  20:18 24 Oct 19
  Polecam bardzo usługi p. Piotra Kuźniara i firmy Koneko. Sprawny kontakt, profesjonalne podejście do klienta, kreatywne i zarazem optymalne rozwiązania, wszystko na czas!
  karolina majkarolina maj
  17:31 16 Oct 19
  Miałam przyjemność pracować z Panem Piotrem w zakresie projektowania swojej strony internetowej. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy. Strona jest nowoczesna, przejrzysta, czytelna i ma fajny design. Wszystko było wykonywane terminowo. Pan Piotr zawsze potrafił doradzić jakieś ciekawe rozwiązania. Wykazywał się również niezwykłą cierpliwością tłumacząc mi tajniki związane z budową strony oraz reklamą i pozycjonowaniem. Zawsze odbierał telefony lub oddzwaniał i służył pomocą (nawet już po opłaceniu faktury co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza :)) Serdecznie polecam firmę KONEKO.
  js_loader